ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem Twoich danych osobowych jest Qbico sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 7.

OSOBA ODPOWIEDZIALNA – IOD
Osobą, która w naszej firmie opiekuje się danymi osobowymi jest Inspektor Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nim mailowo: IOD@qbico.pl. Na Twoje pytania odpowie najszybciej jak to będzie możliwe, maksymalnie w ciągu 30 dni.

CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH
W zależności od Twojej zgody na przesyłanie Ci informacji handlowych/zamówionej przez Ciebie usługi, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu:
Promocji oferowanych przez nas usług oraz w celu poznania Twoich preferencji. Dzięki temu będziemy mogli dopasować usługi i dostarczane Ci treści, do Twoich oczekiwań – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”).

POWIERZENIE DANYCH
Dbanie o poufność Twoich danych jest dla nas priorytetem. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury technicznej, informatycznej czy w bieżących sprawach naszej działalności jako przedsiębiorcy, dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć następujący odbiorcy danych:
a) Podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa.
b) Dostawcy usług zaopatrujących Administratora w rozwiązania techniczne, organizacyjne oraz związane z zarządzaniem naszej firmy.

CZAS PRZECHOWYWANIA DANYCH
Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać tak długo, jak długo będziesz chciał. W każdym momencie możesz w łatwy sposób zgłosić nam, że nie chcesz otrzymywać takich treści – przez wysłanie wiadomości e-mail na adres IOD@qbico.pl o treści „wypisz mnie”. Wówczas przestaniemy wysyłać Ci wiadomości, a Twoje dane zostaną usunięte.

TWOJE DANE
W dowolnym momencie masz prawo do żądania od nas dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania albo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania dla celów marketingu i sprzedaży. Masz również prawo do przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przez jej wycofaniem. Jako osoba składająca wniosek lub żądanie dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz zostać poproszony przez nas o odpowiedź na kilka pytań związanych z Twoimi danymi osobowymi, które umożliwią nam weryfikację Twojej tożsamości.

PRAWA
Masz prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli uważasz i potrafisz uzasadnić, że Twoje dane osobowe przetwarzamy niezgodnie z ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

DOBROWOLNOŚĆ PODANIA DANYCH
Nie obligujemy Cię do przekazania nam swoich danych osobowych. Przekazujesz je dobrowolnie, pamiętaj jednak, że jest to niezbędne, abyśmy mogli przesyłać Ci wybraną przez Ciebie usługę drogą elektroniczną i kontaktować się z Tobą telefonicznie.

PROFILOWANIE I AUTOMATYZACJA
Twoje dane będą przetwarzane przez nas w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, jednak decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane. Nie będzie to również wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Oznacza to, że informacje, które otrzymasz, mogą być powiązane z tym, w jaki sposób korzystałeś z serwisu www.systemzorro.pl lub www.panel.systemzorro.pl . Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować treść naszych usług świadczonych drogą elektroniczną do Twoich preferencji, potrzeb i zainteresowań.

PRZEKAZYWANIE DANYCH DO PAŃSTW SPOZA EUROPEJSKIEGO OBSZARU GOSPODARCZEGO
Twoje dane osobowe nie są przekazywane poza europejski obszar gospodarczy.